Оплата

Оплата здійснюється згідно з виставленим рахунком у найближчому до Вас банку.


Доставка

Ціни на багато будівельних матеріалів вказані без доставки. Вартість доставки залежить від кількості необхідних Вам будматеріалів та відстані від заводу-виробника до Вашого об'єкту.

Якщо Ваш будмайданчик знаходиться в м. Києві або області і Вам потрібна невелика кількість будматеріалів або вантажний транспорт великих розмірів не заходить до Вас на будмайданчик, ми організуємо доставку машинами зі складів у м. Києві


Про наш сайт

Наш сайт постійно знаходиться на стадії наповнення інформацією про будівельні матеріали, які можна придбати на нашій фірмі. Ми створюємо інтернет-магазин, за допомогою якого Ви зможете робити попередні замовлення на необхідні будматеріали.

Ми хочемо, щоб замовлення товарів у нашому інтернет-магазині стало для Вас зручним та мобільним способом купівлі будівельних матеріалів та зв'язку з нами. Після оформлення та відправлення замовлення, ми оперативно зв'яжемося з Вами, уточнимо деталі, проінформуємо про наявність товару та вартість доставки, проконсультуємо, відповімо на всі Ваші питання, пов'язані з поставкою будматеріалів та оформимо остаточне замовлення, яке Вас задовольнить.

Звичайно, хотілося б, щоб на нашому сайті з'явилося все й одразу, але чудес не буває. Сайт заповнюється поступово, а ми вибачаємося за тимчасову незручність.

Про перелік будівельних матеріалів, які ми можемо постачати, Ви можете дізнатися у розділі "Про компанію", по телефону або в офісі. Телефонуйте, приїжджайте до нас в офіс і вибирайте те, що Вам до вподоби.

Ми завжди раді співпраці та відкриті для нових партнерів!