Цегла Євротон Клінкерна

Клінкерна цегла ТМ Євротон від офіційного представника

Наша компанія є офіційним дилером ТМ Євротон в Україні. В 2005 році ТМ Євротон випустила першу клінкерну цеглу українського виробництва. Клінкерна цегла ТМ Євротон виготовляється з особливої ​​спеціально підготовленої сировини: тугоплавких глин з додаванням кварцового піску, що обпалюється до повного спікання при температурі вище за 1100°С. Завдяки такій технології виробництва у клінкерної цегли ТМ Євротон низьке водопоглинання (до 6 %), що забезпечує найкращий захист Вашого будинку від атмосферних впливів, та високі показники міцності та морозостійкості.

Клінкерна цегла ТМ Євротон - це якісний, екологічно чистий матеріал для облицювання фасадів будівель, будівництва огорож.

Клінкерна цегла ТМ Євротон випускається в декількох кольорах - червоний Бордо, персиковий Палермо, коричневий Мілан, жовтий Корсика, білий Тоскана, сірий Модена.

Поверхня цегли може бути гладкою, рифленою – короїдною та рифленою – тростиною.

Кожен колір може випускатися у двох розмірах – одинарний – 250х120х65 мм та брусок – 250х65х65 мм.

Якщо Вам необхідна реконструкція фасаду будівлі або внутрішнє оздоблення приміщень - цегла в розмірі "брусок" ідеально підійде.

Надійність, міцність і довговічність клінкерної цегли забезпечать найкращий захист Вашому будинку, а оригінальні дизайнерські рішення, наприклад поєднання різних кольорів і фактур поверхонь та застосування фасонної цегли, додадуть будинку особливого шарму та престижу.

Відобразити як Сітка Список

22 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

22 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення