Кислототривкий порошок

Будь-який кислотостійкий клей чи замазка обов'язково в своєму складі містять кислототривкий порошок. Його ще називають андезитове або діабазове борошно.

Порошок кислототривкий – це мінеральна суміш, яку отримують подрібненням розплавленої шихти в спеціальному млині.

До складу цієї шихти входять:

  • Доломіт.
  • Кварцовий пісок.
  • Хромова руда.
  • Вогнетривка глина.
  • Шпат.

Потім отриманий матеріал рекристалізують. Діабазове або андезитове борошно в складі кислотостійкої суміші захищає різні поверхні від впливу агресивних речовин, забезпечує їм високу зносостійкість та вологостійкість. Суміші на основі кислототривкого порошку використовують в хімічних, металургійних, харчових, целюлозно-паперових, енергетичних та інших галузях промисловості.

Кислотостійкий матеріал виконує захисну функцію під час проведення футерування обладнання та конструкцій від агресивних середовищ, закладення стиків плит, труб, покриттів, а також для укладання плитки з кислототривкими властивостями в цехах м'ясомолочної, пивобезалкогольної та переробної промисловості.

Кислототривкий порошок застосовується як наповнювач в кислототривких замазках для антикорозійного захисту будівельних конструкцій. Ще його використовують як добавку у вогнетривких бетонних розчинах, шамотних та фарфорових насадках, цементі, склі, клеючих речовинах та лакофарбових сумішах. До складу ж силікатних замазок, крім борошна діабазового, входять рідке скло і кремнефтористий натрій.

Відобразити як Сітка Список

1 ел.

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

1 ел.

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення